Lajme

  • Ora Post: Maj-06-2017

    roasts qengji mund të paketohen në një numër mënyrash për shitje me pakicë, nga të rëndë qese cryogenic përdorura në bimë Meatpacking për kasap lokale e juaj tabaka të njohur dhe të mbyllur plastike film. Disa roasts, kryesisht deboned ose gjysmë-deboned, janë të mbështjellë edhe në një qese me rrjetë elastike. Kjo është vetëm një ...Lexo më shumë »

  • Ora Post: Maj-06-2017

    Dru zjarri mund të përdoret për të ngrohur një shtëpi, fuqi një kazan dru-ushqyer apo motor, të ngrohur një vuaj Barbecue ose për të krijuar një zjarr kamp për gatim apo rekreative. Për ndonjë nga këto përdorime, dru zjarri së pari duhet të jenë të paketuara për transportin ose shitjen. Ka disa mënyra të ndryshme për Paketa dru varësi të ...Lexo më shumë »

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

WhatsApp Online Chat !