qese dru zjarri

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  çanta laminuara
  rrjetë dru zjarri qese
  madhësi 38 * 50 45 * 60 48 * 58 50 * 72 50 * 80 60 * 80 60 * 100
  pesha qese 20 27 27 33 40 45 55
  kapacitet 20 30 30 40 40 60 80
  material 100% virgjër pp
  UV 180kly
  bandë artwork accroding mënyrë
  qepje dhe drawstring e zezë
  standarde madhësi nga drawstring për qepje (madhësia e brendshme)
  nga maja në fund (madhesia e jashtme)
  madhësia dallim +/- 1.5cm
  ngjyrë ndiqni ngjyra Panton asnjë
  paketim 2000pcs / bale

 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

  WhatsApp Online Chat !