Historia - Ningbo Zhenhai Sanyou Paketimi Produkte Co, Ltd

histori

Ne jemi një prodhues profesional që prodhon dhe eksporton rrjetë qese për paketim perime dhe dru zjarri më shumë se 20 vjet.

Ynë qese dru zjarri mesg është i famshëm për mbrojtjen UV. ne eksport në Europën Veriore. më shumë se 15 kontejnerë në muaj.

Që jonë e themeluar në vitin 1984, ne kemi 12.000 metra katror të seminarit të prodhimit dhe ndërtimin e zyrës, duke mbuluar sipërfaqe prej 1000 metra katrorë, 300 shtabeve dhe 20 teknikë profesionale në të gjitha qarqet

1


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car

WhatsApp Online Chat !